CC0603GRNPO9BN620 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 21.263
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
62 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603GRNPO9BN620
DigiKeys varenummer
13-CC0603GRNPO9BN620TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0603GRNPO9BN620CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0603GRNPO9BN620DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603GRNPO9BN620
Beskrivelse
CAP CER 62PF 50V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603GRNPO9BN620 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)