GCM1885C1H620GA16J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
62 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCM1885C1H620GA16J
DigiKeys varenummer
490-GCM1885C1H620GA16JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCM1885C1H620GA16J
Beskrivelse
CAP CER 62PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)