C0603C620G5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C620G5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C620G5GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C620G5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C620G5GACTU
Beskrivelse
CAP CER 62PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C620G5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)