C0603C620G1GACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
62 pF ±2% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C620G1GACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C620G1GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C620G1GACTU
Beskrivelse
CAP CER 62PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C620G1GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)