3132-22-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2677-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,059" (1,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
Solid
Klassificeringer
UL Style 3132
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 16.000 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG RED
På lager: 12000
HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE
På lager: 8000
HOOK-UP SOLID 22AWG GREEN
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'
På lager: 17
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 25'
På lager: 13
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 50'