3132-22-1-2000-001-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2677-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-2000-001-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Sort 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,059" (1,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Ledertråd
Solid
Flere ressourcer
På lager: 13
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 25'
På lager: 1
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V WHT 25'
På lager: 1
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
På lager: 16000
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 100'
På lager: 0
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 10'
På lager: 17
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 5'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V BLK 50'