3132-22-1-2000-004-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-2678-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-2000-004-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG RED
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Rød 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,059" (1,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Ledertråd
Solid
Flere ressourcer
På lager: 12.000 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
På lager: 16000
HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE
På lager: 8000
HOOK-UP SOLID 22AWG GREEN
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 5'
På lager: 29
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 50'
På lager: 8
HOOK-UP SOLID 22AWG RED 100'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 25'
På lager: 9
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V RED 10'