3135-22-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN102W-500-ND
1175-3135-22-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3135-22-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 17/0,0063" Hvid 600V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,091" (2,31mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,030" (0,76mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Varestatus
Aktiv
Spænding
600V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C