3132-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN100R-500-ND
1175-3132-22-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 22AWG RED
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd 22/0,0055" Rød 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,063" (1,60mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,016" (0,41mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Ledertråd
22/0,0055"
Flere ressourcer
På lager: 59.277 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Spole
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
På lager: 27
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
På lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
På lager: 37
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500'
På lager: 11
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
På lager: 2000
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG RED 250'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'