3132-22-1-2000-007-1-TD
DigiKeys varenummer
1175-3132-22-1-2000-007-1-TD-ND
Producenter
Producentens varenummer
3132-22-1-2000-007-1-TD
Beskrivelse
HOOK-UP SOLID 22AWG GREEN
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Hook-up Tråd Solid Grøn 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,059" (1,50mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
2000,0' (609,6m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-30°C – 150°C
Ledertråd
Solid
Flere ressourcer
På lager: 2.000 Fod
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP SOLID 22AWG BLACK
På lager: 16000
HOOK-UP SOLID 22AWG RED
På lager: 12000
HOOK-UP SOLID 22AWG WHITE
Alternativ længde
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 10'
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 25'
På lager: 1
HOOK-UP SOLID 22AWG GRN 100'
På lager: 2
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 5'
På lager: 13
HOOK-UP SOLID 22AWG 300V GRN 50'