VJ0201Y103KXQCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
Murata Electronics
Knowles Novacap
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
Würth Elektronik
TDK
10000 pF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0201Y103KXQCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0201Y103KXQCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0201Y103KXQCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0201Y103KXQCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)