VJ0201Y103KXJCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 10.061
Murata Electronics
På lager: 1.594.053
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
Knowles Novacap
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10000 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0201Y103KXJCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0201Y103KXJCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0201Y103KXJCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 16V X7R 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0201Y103KXJCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)