KGM03AR71A103JH
DigiKeys varenummer
478-KGM03AR71A103JHTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM03AR71A103JHCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM03AR71A103JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM03AR71A103JH
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM03AR71A103JH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)