C0603X7R1A103K030BA
DigiKeys varenummer
445-6843-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6843-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6843-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X7R1A103K030BA
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603X7R1A103K030BA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)