ANT-916-MHW-SMA-S
DigiKeys varenummer
ANT-916-MHW-SMA-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-916-MHW-SMA-S
Beskrivelse
RF ANT 916MHZ WHP CTR ADH 79"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox Pisk, Gennemføring i midte, dobbelt RF-antenner 816MHz – 1,016GHz 5,4dBi SMA han Selvklæbende
EDA/CAD-modeller
ANT-916-MHW-SMA-S Modeller
VSWR
1,9
Serie
Gain
5,4dBi
Emballage
Pose
Funktioner
Kabel - 2m
Terminering
SMA han
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
5,433" (138,00mm)
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Applikationer
ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox
Frekvensområde
816MHz – 1,016GHz