ANT-916-CW-HW-SMA
DigiKeys varenummer
ANT-916-CW-HW-SMA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-916-CW-HW-SMA
Beskrivelse
RF ANT 916MHZ WHIP STR SMA MALE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox Pisk, Lige RF-antenner 900MHz – 930MHz 1,2dBi SMA han Stikforbindelsemontering
EDA/CAD-modeller
ANT-916-CW-HW-SMA Modeller
Kategori
Antennetype
Pisk, Lige
VSWR
1,9
Emballage
Bulk
Gain
1,2dBi
Terminering
SMA han
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
4,724" (120,00mm)
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Applikationer
ISM, LoRa, Sensornetværk, SigFox
Frekvensområde
900MHz – 930MHz