ANT-915-IPW1-RPS
DigiKeys varenummer
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-915-IPW1-RPS
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Pisk, Vip/drej RF-antenner 902MHz – 930MHz 2,7dBi RP-SMA Stikforbindelsemontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ANT-915-IPW1-RPS Modeller
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Serie
Returtab
-10,9dB
Emballage
Pose
Gain
2,7dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
2 W
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
RP-SMA
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
IP (Ingress Protection)
IP67
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Monteringstype
Stikforbindelsemontering
Frekvensområde
902MHz – 930MHz
Højde (maks.)
7,992" (203,00mm)