S469AM-915
DigiKeys varenummer
730-1055-ND
Producenter
Producentens varenummer
S469AM-915
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz Pisk, Lige RF-antenner 902MHz – 928MHz 5dBi SMA han Stikforbindelsemontering
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Nearson Inc.
VSWR
2,5
Emballage
Bulk
Gain
5dBi
Varestatus
Aktiv
Terminering
SMA han
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Stikforbindelsemontering
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Højde (maks.)
19,803" (503,00mm)
Frekvensområde
902MHz – 928MHz