ANT-915-NUB-SMA
DigiKeys varenummer
343-ANT-915-NUB-SMA-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-915-NUB-SMA
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ SHORT WHIP SMA
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Pisk, Lige RF-antenner 902MHz – 930MHz 3,9dBi SMA han Stikforbindelsemontering
EDA/CAD-modeller
ANT-915-NUB-SMA Modeller
VSWR
2,6
Emballage
Pose
Gain
3,9dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
25 W
Terminering
SMA han
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Højde (maks.)
0,697" (17,70mm)
Frekvensområde
902MHz – 930MHz