TAJX686K016RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Vishay Sprague
Vishay Sprague
På lager: 527
KEMET
På lager: 602
KEMET
På lager: 263
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 600mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJX686K016RNJ
DigiKeys varenummer
TAJX686K016RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJX686K016RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJX686K016RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
X
Spænding - Nominel
16 V