TAJD686K016RNJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 1.971
Datablad
Opgradering
Similar
Direkte
Vishay Sprague
KEMET
På lager: 602
Similar
Vishay Sprague
På lager: 527
KEMET
På lager: 263
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm