595D686X9016D2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Sprague
På lager: 1.818
Datablad
På lager: 527
KEMET
På lager: 602
KEMET
På lager: 263
KYOCERA AVX
68 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 140mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D686X9016D2T
DigiKeys varenummer
595D686X9016D2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D686X9016D2T
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D686X9016D2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
140mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
16 V