593D686X9016E2TE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 1.818
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 527
KEMET
På lager: 602
KEMET
På lager: 263
KYOCERA AVX
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
593D686X9016E2TE3
DigiKeys varenummer
593D686X9016E2TE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
593D686X9016E2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
593D686X9016E2TE3 Modeller
Kategori
Type
Formstøbt
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
16 V