SR325C105MAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 464
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 212
På lager: 2.045
Opgradering
Opgradering
På lager: 90
På lager: 813
1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR325C105MAT
DigiKeys varenummer
SR325C105MAT-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR325C105MAT
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,300" L x 0,150" B (7,62mm x 3,81mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,390" (9,91mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)