SR305C105MARTR1 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SR305C105MARTR1 |
Beskrivelse | CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial |
Datablad | Datablad |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Applikationer |
Serie | Monteringstype |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus Radial |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,300" L x 0,150" B (7,62mm x 3,81mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,360" (9,14mm) |
Tolerance ±20% | Lederafstand 0,200" (5,08mm) |