TX25A-80P-LT-H1E er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
JAE Electronics
På lager: 523
Datablad
80 Positioners stikforbindelse Stik, Båndkontakter midt Hulmontering, Retvinklet Guld
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TX25A-80P-LT-H1E
DigiKeys varenummer
670-2872-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX25A-80P-LT-H1E
Beskrivelse
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
TX25A-80P-LT-H1E Modeller
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
JAE Electronics
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Serie
Funktioner
Kortlås
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
4,00µin (0,100µm)
Stikforbindelse type
Stik, Båndkontakter midt
Højde over kort
0,354" (9,00mm)
Antal positioner
80
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,050" (1,27mm)