TX25-80P-LT-H1E
DigiKeys varenummer
670-1474-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX25-80P-LT-H1E
Beskrivelse
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Detaljeret beskrivelse
80 Positioners stikforbindelse Stik, Båndkontakter midt Hulmontering, Retvinklet Guld
EDA/CAD-modeller
TX25-80P-LT-H1E Modeller
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Serie
Funktioner
Kortlås
Højde over kort
0,354" (9,00mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)