TX24-80R-10ST-H1E
DigiKeys varenummer
670-1408-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX24-80R-10ST-H1E
Beskrivelse
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Positioners stikforbindelse Koblingsstik, Udvendige konsolkontakter Hulmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TX24-80R-10ST-H1E Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
JAE Electronics
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Funktioner
Kortlås
Emballage
Bakke
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
4,00µin (0,100µm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Udvendige konsolkontakter
Samlede stakhøjder
16mm, 18mm, 22mm
Antal positioner
80
Højde over kort
0,563" (14,30mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)