TX24-80R-10ST-N1E
DigiKeys varenummer
670-1409-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX24-80R-10ST-N1E
Beskrivelse
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
EDA/CAD-modeller
TX24-80R-10ST-N1E Modeller
Samlede stakhøjder
16mm, 18mm, 22mm
Højde over kort
0,563" (14,30mm)
Antal positioner
80
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,050" (1,27mm)