TX24-80R-12ST-H1E
DigiKeys varenummer
670-1411-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX24-80R-12ST-H1E
Beskrivelse
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Producentens standard leveringstid
16 uger
EDA/CAD-modeller
TX24-80R-12ST-H1E Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Serie
Funktioner
Kortlås
Samlede stakhøjder
18mm, 20mm, 24mm
Højde over kort
0,642" (16,30mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)