TX25-80P-12ST-N1E
DigiKeys varenummer
670-1469-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX25-80P-12ST-N1E
Beskrivelse
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 Positioners stikforbindelse Stik, Båndkontakter midt Hulmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TX25-80P-12ST-N1E Modeller
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
JAE Electronics
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Kontaktfinishs tykkelse
4,00µin (0,100µm)
Varestatus
Aktiv
Samlede stakhøjder
18mm, 22mm, 24mm
Stikforbindelse type
Stik, Båndkontakter midt
Højde over kort
0,598" (15,20mm)
Antal positioner
80
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,050" (1,27mm)