TX25-80P-8ST-N1E
DigiKeys varenummer
670-1473-ND
Producenter
Producentens varenummer
TX25-80P-8ST-N1E
Beskrivelse
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Detaljeret beskrivelse
80 Positioners stikforbindelse Stik, Båndkontakter midt Hulmontering Guld
EDA/CAD-modeller
TX25-80P-8ST-N1E Modeller
Monteringstype
Hulmontering
Aktiv
Samlede stakhøjder
14mm, 18mm, 20mm
Højde over kort
0,441" (11,20mm)
Afstand
0,050" (1,27mm)