M80-MC335M1-02-0150L
DigiKeys varenummer
952-M80-MC335M1-02-0150L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-MC335M1-02-0150L
Beskrivelse
CBL DATAMATE PWR MALE 2POS 150MM
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Antal rækker
1
Afstand - Stikforbindelse
0,157" (4,00mm)
Serie
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")