M80-4000000F1-02-325-00-000
M80-4000000F1-02-325-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-02-325-00-000
DigiKeys varenummer
952-1242-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-02-325-00-000
Beskrivelse
CONN RCPT 2POS SOLDER 12AWG GOLD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Loddemetal Guld 12 AWG
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4000000F1-02-325-00-000 Modeller
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Harwin Inc.
Fastgørelsestype
Skruelås
Serie
Kabelterminering
Loddemetal
Emballage
Bulk
Trådtype
Diskret
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
12 AWG
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Jackskruer
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
2
Farve
Sort
Afstand
0,157" (4,00mm)