M80-4000000F2-02-328-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-4000000F2-02-328-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F2-02-328-00-000
Beskrivelse
2 POS. FEMALE SIL 18AWG CABLE CO
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Krympning og loddemetal Guld 18 AWG
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4000000F2-02-328-00-000 Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Producenter
Harwin Inc.
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Fastgørelsestype
Skruelås
Emballage
Bulk
Kabelterminering
Krympning og loddemetal
Varestatus
Aktiv
Trådtype
Diskret
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Trådtykkelse
18 AWG
Antal positioner
2
Kontaktfinish
Guld
Afstand
0,157" (4,00mm)