M80-4000000F1-02-329-00-000
M80-4000000F1-02-329-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-02-329-00-000
DigiKeys varenummer
952-3532-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-02-329-00-000
Beskrivelse
CONN RCPT 2POS SOLDER 20AWG GOLD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Krympning og loddemetal Guld 20 AWG
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4000000F1-02-329-00-000 Modeller
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Fastgørelsestype
Skruelås
Serie
Kabelterminering
Krympning og loddemetal
Emballage
Bulk
Trådtype
Diskret
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
20 AWG
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Jackskruer
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
2
Farve
Sort
Afstand
0,157" (4,00mm)