M80-4000000F3-02-321-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-4000000F3-02-321-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F3-02-321-00-000
Beskrivelse
2 POS. FEMALE SIL VERTICAL THROU
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,157" (4,00mm) Hulmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4000000F3-02-321-00-000 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Serie
Isoleringsfarve
Sort
Emballage
Bulk
Isoleringshøjde
0,205" (5,20mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktlængde - Stift
0,138" (3,50mm)
Stikforbindelse type
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Kort til kort eller kabel
Funktioner
Jackskruer, Tilslutningsflange, Monteringsflange
Antal positioner
Strømklassificering (AMPS)
20A