G125-3241096M1
G125-3241096M1
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-3241096M1
DigiKeys varenummer
952-3647-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-3241096M1
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grøn 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-3241096M1 Modeller
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Funktioner
Gevindskårne indsatser
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)