G125-MW10150AAL9400
DigiKeys varenummer
952-G125-MW10150AAL9400-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MW10150AAL9400
Beskrivelse
1.25MM M ON 26AWG 150MM
Detaljeret beskrivelse
Hvid 26 AWG Jumper ledning Ben til kabel (rund) Guld 5,90" (149,86mm)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Kontaktende
Ben til kabel (rund)
Længde
5,90" (149,86mm)