G125-MW20450AAL9400
DigiKeys varenummer
952-G125-MW20450AAL9400-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MW20450AAL9400
Beskrivelse
1.25MM M ON 28AWG 450MM
Detaljeret beskrivelse
Hvid 28 AWG Jumper ledning Ben til kabel (rund) Guld 17,7" (450,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Kontaktende
Ben til kabel (rund)
Længde
17,7" (450,0mm)