G125-2241096F1
G125-2241096F1
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-2241096F1
DigiKeys varenummer
952-3639-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-2241096F1
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Grøn 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-2241096F1 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Panelmontering
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Skruelås
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Stikforbindelse type
Funktioner
Jackskruer, Monteringsflange, Polariseringsnøgle
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)