G125-MW30150AAF9400
DigiKeys varenummer
952-G125-MW30150AAF9400-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MW30150AAF9400
Beskrivelse
1.25MM M/F ON 30AWG 150MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 30 AWG Jumper ledning Fatning til stift Guld 5,90" (149,86mm)
Kategori
Trådtykkelse
30 AWG
Producenter
Harwin Inc.
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
8,0µin (0,20µm)
Antal rækker
1
Kontaktende
Fatning til stift
Antal ledere
1
Længde
5,90" (149,86mm)