TV30C101JB-G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
På lager: 328
162V Klemme 18,52A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TV30C101JB-G
DigiKeys varenummer
TV30C101JB-G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TV30C101JB-G
Beskrivelse
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TV30C101JB-G Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
18,52A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
100V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
111V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
162V