SMCJ100CA-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 12.526
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Similar
Similar
YAGEO
YAGEO
162V Klemme 9,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ100CA-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMCJ100CA-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ100CA-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
162V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
9,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
100V
Spænding - Nedbrud (min.)
111V