TPSD227K006Y0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2.135
Datasheet
Upgrade
Upgrade
Similar
In Stock: 509
Similar
Vishay Sprague
220 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm