OMNI-UNI-18-25
OMNI-UNI-18-25
OMNI-UNI-18-25
DigiKeys varenummer
345-1485-ND
Producenter
Producentens varenummer
OMNI-UNI-18-25
Beskrivelse
HEATSINK 18X25MM TO-247 TO-264
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-247, TO-264 Aluminium Kortniveau, Lodret
Kategori
Form
Rektangulær, Finner
Mfr
Længde
0,984" (25,00mm)
Serie
Bredde
0,710" (18,03mm)
Emballage
Bakke
Finhøjden
1,500" (38,10mm)