DT15-12PC-B016
DT15-12PC-B016
Taking Commercial Drone Reliability to New Heights
DT15-12PC-B016
DigiKeys varenummer
1734-1643-ND
Producenter
Producentens varenummer
DT15-12PC-B016
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS 4.44MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Panelmontering, Hulmontering 12 positioner 0,175" (4,44mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DT15-12PC-B016 Modeller
Kategori
Monteringstype
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Fastgørelsestype
Haspeholder
Emballage
Bulk
Kontaktlængde - Stift
0,122" (3,10mm)
Varestatus
Aktiv
Isoleringshøjde
1,371" (34,82mm)
Stikforbindelse type
Kontaktudformning
Cirkulær
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Plastic
Afstand - Kobling
Funktioner
Monteringsflange
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antal rækker
2
IP (Ingress Protection)
IP68/IP6K9K
Rækkeafstand - kobling
Isoleringsfarve
Grøn
Antal positioner belastet
Alle
Spændingsklassifikation
250VDC