OMNI-UNI-34-50
OMNI-UNI-34-50
OMNI-UNI-34-50
DigiKeys varenummer
345-1571-ND
Producenter
Producentens varenummer
OMNI-UNI-34-50
Beskrivelse
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-220, TO-247, TO-264 Aluminium Kortniveau, Lodret
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OMNI-UNI-34-50 Modeller
Kategori
Form
Rektangulær, Finner
Mfr
Længde
1,969" (50,00mm)
Serie
Bredde
1,339" (34,00mm)
Emballage
Bulk
Finhøjden
2,953" (75,00mm)