T55V336M016C0070 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 950
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
KYOCERA AVX
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T55V336M016C0070
DigiKeys varenummer
3581-T55V336M016C0070TR-ND - Tape & Reel (TR)
3581-T55V336M016C0070CT-ND - Afskåret tape (CT)
3581-T55V336M016C0070DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55V336M016C0070
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T55V336M016C0070 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
16 V