T520V336M016ATE070
DigiKeys varenummer
399-12339-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-12339-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-12339-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T520V336M016ATE070
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T520V336M016ATE070 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
V
Spænding - Nominel
16 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm @ 100kHz